Tulevat tapahtumat ilmestyvät seuran facebook sivuille

17.7.2015

Seuran tapahtumia pystyt parhaiten seuraamaan Facebookin seuran virallisen sivun kautta.Sinne löydätkin - Klikkaamalla tästä kirjautumatta tai Kirjautumalla Facebookkiin ja etsimällä Möysän Nuorisoseura ry yhteisön

Pitkin kesää kaikki seuran tulevat näytökset tulevat ensin facebook -tapahtumiksi, ja sen jälkeen omille kotisivuillemme. Seuran ryhmä sivu jatkaa toimintaansa, koska sinne myös harrastajat pystyvät laittamaan omat ihanat kuvansa ja videonsa. Tanssituntien alkamista odotellessa voikin käydä kurkkaamassa menneitä...

Suosittele meitä

Uusimmat aiheet

Tanssinäytös Sirkuskarnevaali

5.3.2019
Möysän Nuorisoseuran järjestämä Tanssinäytös Sirkuskarnevaali sunnuntaina 5.5.2019 klo 14.00 ja klo 18.00 Sibeliustalolla. Lipunmyynti Sibeliustalolla aukeaa tuntia ennen molempia näytöksiä. Maksuna... Lue lisää »